Yhteystiedot

Yrityksemme yhteystiedot ja laskutustiedot löytyvät tältä sivulta.

  1. Kotisivu
  2. Yritys
  3. Yritysinfo
  4. Yhteystiedot

Yhteystiedot

Pelican Rouge Coffee Solutions Oy
Koivupuistonkuja 1, 01510 Vantaa
Puhelin 020 1711 400
Email: asiakaspalvelu@pelicanrouge.com
Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@pelicanrouge.com

Vastaamme puheluihin ja sähköposteihin arkisin:

Maanantai - perjantai    08:00-16:00
Viikonloppuisin    Suljettu
 
(Puhelun hinta on kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min, matkapuhelinliittymästä 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min.)

 

Toimimme Suomessa valtakunnallisesti. Meiltä saatte palvelun ja asennuksen kaikille ratkaisuillemme. Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja!

Täältä löydät paikalliskonttorimme.

Laskutustiedot

Operaattori/välittäjätunnus: BAWCFI22 (Basware)

1) Verkkolaskuosoite: 003719628156
2) Paperilaskuosoite: Pelican Rouge Coffee Solutions Oy, PL 705, 00026 Basware
3) Sähköpostiosoite PDF-laskuja varten (vain laskuille, ei muita viestejä!): Pelican.Rouge@bscs.basware.com

Muissa laskutukseen liittyvissä asioissa palvelemme osoitteessa: laskutus@pelicanrouge.com

Puhelinnumero: 020 1711 400

Laskutustiedot

Ostoreskontran yhteystietomme:

Operaattori/välittäjätunnus: BAWCFI22 (Basware)

1) Verkkolaskuosoite: 003719628156
2) Paperilaskuosoite: Pelican Rouge Coffee Solutions Oy, PL 705, 00026 Basware
3) Sähköpostiosoite PDF-laskuja varten (vain laskuille, ei muita viestejä!): Pelican.Rouge@bscs.basware.com

Muissa laskutukseen liittyvissä asioissa palvelemme osoitteessa: laskutus@pelicanrouge.com

Puhelinnumero: 020 1711 400

Pelican Rouge Coffee Solutions Oy johtoryhmä

  • Timo Pietilä | Toimitusjohtaja timo.pietila@pelicanrouge.com
  • Suvi Aalto | Markkinointipäällikkö suvi.aalto@pelicanrouge.com
  • Tytti Hellsten-Hannula | Laatupäällikkö - Business Controller tytti.hellsten-hannula@pelicanrouge.com

  • Mikko Ora | Talousjohtaja mikko.ora@pelicanrouge.com
  • Raija Pennanen | HR raija.pennanen@pelicanrouge.com
  • Henri Roos | Operatiivinen johtaja henri.roos@pelicanrouge.com

Voit ottaa yhteyttä meihin myös lomakkeella!

Jätä yhteydenottopyyntösi